Kurumsal

Kuruluş Yılı: Ocak/2006 
Faaliyet Konusu: Peyzaj tasarım, planlama projelerinin hjazırlanması ve uygulanmasına yönelik faaliyetler.
Hizmet Bileşenleri: Tasarım, planlama, projelendirme, uygulama, kontrollük ve danışmanlık hizmetleri.

Ekip: 
AA Peyzaj, peyzaj projelerini kendi bünyesinde tasarlar ve üretir. Tasarım içindeki diğer meslek disiplinlerine ait projeler/işler ile projelerin uygulanarak hayata geçirilmesinde çalıştığı uzman taşeron ve tedarikçileri ile birlikte, AA Peyzaj, Aynur Akdaş yönetiminde uzman ve güçlü bir kadroya sahiptir.

Güçlü Yönleri:
AA Peyzaj nitelikli ve spesifik tasarımlar ile ön plana çıkar. Başarılı uygulama ekibi ile tasarımları projelere uygun olarak yaşama aktarılır.
AA peyzaj meydan, anıt, özel heykeller, mimari objeler, sosyal alanları, rekreasyon alanları, spor alanları, otel, tatil köyü, alışveriş merkezleri gibi spesifik konularda iddialı özel tasarımları ile dikkat çeker. Gümüş Yıldız Anıtı bu bağlamda özgün ve öncü bir çalışmadır.

Hedefi: Günümüz şartlarında olumsuz yönleri ile öne çıkan kent alanlarını rehabilite edip, estetik değerler katarak, doğa ve insan ile uyumlu yaşam alanları oluşturmaktır.
Peyzaj mimarlığı mesleğine farklı deneyimlerle yeni açılımlar kazandırmaktadır. Ülkemize özgün ve örnek tasarımlar kazandırarak, faaliyet alanında öncü ve örnek bir firma olmaktır.